O nás

Tapety Rybecký

Náš tým se zabývá kompletním bytovým designem včetně realizací.

Na základě dlouholetých zkušeností v oboru malířství a tapetářství provádíme kvalitní řemeslnickou práci. Práce nás baví, a proto ji děláme s radostí a kvalitně.

Víme, že v dnešní uspěchané době nemá každý čas prohledávat stovky stránek a prohlížet tisíce vzorů tapet, proto jsme vybrali to nejlepší, co český trh nabízí, a tapety v našem e-shopu jsme pro Vás rozdělili do jednotlivých sekcí, ve kterých najdete výběr toho nejlepšího.
Tapety od předních světových výrobců ale i výrobce české.

V realizacích se zabýváme nejen lepením a malováním, ale také kompletním „vyšperkováním“ a dotvořením interiérů, proto není problém, Vám při výběru kvalitně a odborně poradit s výběrem barev a doplňků a pomoci Vám tak vytvořit útulný domov, reprezentativní kancelář, nebo cokoliv dalšího.

Každá tapeta ovšem potřebuje dobře připravit podklad. Vzhledem k tomu, že se realizacemi sami zabýváme, není proto problém Vám poradit i s přípravou stěny pod tapetu, nebo jak na lepení tapety aby to pro Vás bylo co nejjednodušší, a z výsledného efektu jste měli co největší radost. Proto na našich stránkách najdete také naše instruktážní videa k těmto tématům.

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky, a pokud budete mít jakékoliv dotazy, určitě se na nás obraťte.

Tým JR

JR Malby a tapety
Pokračovat